2009/2010

Święto Niepodległości

W bieżącym roku szkolnym braliśmy udział w uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości. Pod kierownictwem pani Renaty Soboń i pani Renaty Tokarz zaśpiewaliśmy piosenkę ludową „Przyszli chłopcy z wojenki” oraz wykonaliśmy dwa tańce ludowe: Grozik
i Zajączek.

Konkurs Kolęd

W roku szkolnym 2009/2010 odbył się  X Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Cała grupa przedszkolna  zaśpiewała i zagrała na instrumentach muzycznych pastorałkę „Kiedy byłem ogrodniczkiem”. Dzieci z naszego oddziału przedszkolnego: Piotr Kuźniar i Rafał Frąc z kolędą „Przybieżeli do Betlejem” zajęli drugie miejsce w kategorii wiekowej klas 0 – I.

Dzień Babci i Dziadka

Razem z klasą I przygotowaliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Naszym ukochanym Babciom i Dziadziom pięknie recytowaliśmy wiersze, śpiewaliśmy piosenki
i wykonaliśmy kilka tańców o charakterze ludowym oraz nowoczesnym. Na koniec wręczyliśmy drobne upominki. Widzowie przyjęli nasz występ gromkimi brawami. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku dla młodych aktorów.

Karnawałowe Show

W styczniu wybraliśmy się do Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w Rzeszowie na zabawę dla przedszkolaków „Karnawałowe show”.

Zabawa Choinkowa

W Osiedlowym Domu Kultury - Filia Załęże bawiliśmy się na zabawie choinkowej zorganizowanej przez naszych rodziców. Dzieci przebrane były w  postacie z bajek, dlatego trudności ze wzajemnym rozpoznaniem się mieli nawet najlepsi koledzy i koleżanki.

Święto  Flagi

30 kwietnia 2010 r. na Rynku Rzeszowskim odbyło się Święto Flagi